Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Nástrahy a návnady Kaprařské fórum / Nástrahy a návnady /  
 

nějaké těsto s konopí.

 
Autor anonymní
Návštěvník
#1 | Zasláno: 26 Dub 2007 19:41 
Neznáte někdo nějaké těsto s konopí?

Autor basnak
Člen
#2 | Zasláno: 28 Dub 2007 16:23 
ani ne akorát lihovinu z kanabisu :-D :-D :-D :-D

Autor Anonymní
Návštěvník
#3 | Zasláno: 29 Dub 2007 14:04 
Já používám základní vanilkovou směs na boilies,do které přidávám mleté konopí a konopný olej.Tohle těsto používám už několik let a musím říct,že je to moje nejúspěšnější nástraha.

Autor Anonymní
Návštěvník
#4 | Zasláno: 19 Kvě 2007 19:45 
mockrát vám děkuji.

Autor L-11
Návštěvník
#5 | Zasláno: 14 Lis 2007 18:12 
CHytam z lode na houpačku -na brko -s malým bročkem.Dobré těsto.Mohu použit system boilí?

Autor Fit
Administrátor
#6 | Zasláno: 14 Lis 2007 19:46 
L-11:

Jestli myslíš vlasovou metodu, tak určitě... Neviděl bych v tom žádný problém, spíše výhodu... Se splávkem tak taky chytám a s úspěchem (samozřejmě kapry).

Autor basnak
Člen
#7 | Zasláno: 14 Lis 2007 22:19 
L-11
No každopádně že můžeš - o tom neváhej ani chvilku ! Tenhle způsob lovu z lodě na brko s vlasovou metodou a s nástrahou jako boilie mě očaroval doslova nejvíc nejlépe ! (klidně lze použít i těsto na pružince)
Opravdový výbuch adrenalinu, když se brčko začne rozhoupávat vlivem krmící se ryby, na tož, když zajede pod hladinu :-) ! Protože se na lodi nesmíte ani hnout do doby zdolávacího proscesu a se zvolením jemného náčiní začíná teprve mazec !!!

Nástrahy a návnady Kaprařské fórum / Nástrahy a návnady /
 nějaké těsto s konopí.
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑