Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Nástrahy a návnady Kaprařské fórum / Nástrahy a návnady /  
 

Podzimní kaprařina

 
 
Stránka  Stránka 1 z 2:  1  2  Next »

Autor Pája
Návštěvník
#1 | Zasláno: 4 Zář 2007 12:56 
Čao všem kaprařům,
rád bych se vás zeptal na váš názor ohledně volby boilie v podzimních měsících. Chytat na boilie jsem letos zkoušel poprvé a celkem mě to zaujalo, přes léto jsem používal sladké příchutě - banán, jahoda, tuti fruti - a byl jsem s nimi celkem spokojen, ovšem jak tak koukám na články a rady na internetu, tak se dovídám, že na podzim spíše něco jinačího. Používám boilie od Václavíka a rád bych se tedy zeptal, jakou příchu» buď konkrétně od Václavíka nebo i obecně bych měl zvolit. Díky moc za radu a všem přeju krásný úlovky

Autor Fit
Administrátor
#2 | Zasláno: 4 Zář 2007 16:03 
Pája:

Ahoj,
no možná máš pravdu, ale nemusí to tak být. Pokud ti bude na revíru fungovat boilies, kter bylo dobré v létě, tak bych to klidně neměnil. Je ale pravda, že spousta lidí doporučuje na podzimní období směsi na rybí bázi.

Z vlastní zkušenosti se mi pro to období nejvíce osvědčilo boilies na bázi ptačího zobu (hrubá směs).

Co se týká kuliček od pana Václavíka, tak letos jsem měl největší úspěch na boilie příchutě Losos - sardinka. Co jsem tak mluvil s panem Václavíkem, tak mi říkal, že by mělo dobře fungovat po celý rok. Toto boilies totiž při vhození do vody udělá takový slizký obal na povrchu (jakoby se rozleptá lehce) a taky to fakt hodně dlouho voní, myslím si, že by to mohlo mít úspěch v tomto období. Na každém revíru to ale může být různé...

Autor Anonymní
Návštěvník
#3 | Zasláno: 6 Zář 2007 13:54 
chtěl bych se zeptat na co chytat v tomto období krom boilí na rybnících

Autor Robin.p
Návštěvník
#4 | Zasláno: 6 Zář 2007 19:19 
Anonymní
Voda ještě není tak studená tak můžeš použít téměř cokoliv. Živočisné návnady (hnojáčky, rousnice, různé červy)
Rostlinné návnady (boby,kukuřici, tygří ořech....)
Taky můžeš požít různé druhy foukané kukuřice...variant je mnoho.

Pokud nechceš chytat vysloveně jen na boilí tak použij pelety, rychleji se rozpouští a tím jsou pro ryby víc atraktivní.

Autor Pája
Návštěvník
#5 | Zasláno: 6 Zář 2007 21:21 
All: všem děkuju za rady a pomoc, jelikož je to můj první ročník, kdy se zaměřuju více na kaprařinu, musím zkoušet a zkoušet, uvidíme, co se splete, ještě jednou dík a Petrův zdar.

Autor k-70
Návštěvník
#6 | Zasláno: 7 Zář 2007 21:25 
Zdarec. Já taky používám Václavíka a nejlíp se mi osvědčila ryba,olihen, jahoda. Jinak mímy favority na podzim jsou borůvka a nejlepší se mi jeví boilí dělaný doma s výrobků p.Václavíka a to příchut oliheň/scopex. Ale chce to zkoušet. Každá voda má svoje privilégia.
Tak hodně zdaru a pěkných ulovků vrácených vodě ti přeji.

Autor cuchak
Návštěvník
#7 | Zasláno: 19 Zář 2007 13:42 
Zdravim. Produkty p.Vaclavika jsou super. Na podzim chytam na Losos-sardinka nebo ryba.Dobre boilí za polovicní cenu.

Autor Tom
Návštěvník
#8 | Zasláno: 20 Zář 2007 11:33 
Zdravim letos jsem se zameril na boili pres leto uspechy na jahodu jsem mnel a na rybi pelety co muzu pouzivat na podzim jake prichute pouzivam znacku tandem baits chytal jsem na 18mm na podzim doporucuji pry 16mm kulicky dekuji za radu a petruv zdar a jak pisete pan vaclavik ma sve internetove stranky

Autor patlal
Návštěvník
#9 | Zasláno: 16 Říj 2007 12:27 
Anonymní
Rybiny sou ještě teď úplně v poho ale dá se super zachytat i na směsi na bázi robin redu a na mléčné základy.Kolegové sou momentálně na Labi a jezdí jim to na Squid/glm s AMG Oliheň.

Autor Anonymní
Návštěvník
#10 | Zasláno: 17 Říj 2007 22:48 
od jake firmy to pochazi tadyk ty nastrahy

Autor patlal
Návštěvník
#11 | Zasláno: 18 Říj 2007 01:10 
Anonymní
Je na ní odkaz na úvodní stránce v pravo.JPSBAITS

Autor Anonymní
Návštěvník
#12 | Zasláno: 1 Lis 2007 20:17 
je to skurveny ja nevim co na tom vsichni vidite nejlepsi je nakladana kukurice v medu a ne naky skurveny sasrany bolie.

Autor borek
Návštěvník
#13 | Zasláno: 1 Lis 2007 20:18 
ten kluk ma pravdu boilie stoji pekne za hovno

Autor tomáš
Návštěvník
#14 | Zasláno: 1 Lis 2007 20:20 
no jasne to je svata pravda

Autor patlal
Návštěvník
#15 | Zasláno: 5 Lis 2007 22:32 
Anonymní // Se nečil,ti to nikdo nebere ale pája se na toto neptal:-)

Stránka  Stránka 1 z 2:  1  2  Next » 
Nástrahy a návnady Kaprařské fórum / Nástrahy a návnady /
 Podzimní kaprařina
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

 
Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑