Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Vybavení pro kaprařinu Kaprařské fórum / Vybavení pro kaprařinu /  
 

vlasec sufix

 
Autor Anonymní
Návštěvník
#1 | Zasláno: 23 Bře 2007 17:35 
Chtel bych se zeptat co rikate na tento vlasec diky moc a kdyz mate s nim nekdo zkusenosti tak dyk
http://www.sportcarp.cz/obchod/sufix-xl-strong-600 -m.aspx

Autor Fit
Administrátor
#2 | Zasláno: 23 Bře 2007 23:33 
Ahoj,
je to dobrý vlasec. Spousta lidí ho doporučuje. Já s ním přímo zkušenosti z lovu nemám, ale třeba minulý týden si tento vlasec koupil můj táta.

Na vlasec od Sufixu jsem snad ještě neslyšel nic špatného...

Autor basnak
Člen
#3 | Zasláno: 24 Bře 2007 11:01 
Zdarec!
JO s tímto vlascem mám zkušenosti, používám ho už dvě sezóny a neměl jsem s ním žádný problém! Jsem s ním naprosto spokojen!

Autor alda
Návštěvník
#4 | Zasláno: 24 Bře 2007 19:12 
Já tento vlasec taky používal (0.28) a je fakt dobrej,letos chci zkusit sufix synergy, tak jsem zvědavej.

Autor Gabriel
Člen
#5 | Zasláno: 26 Bře 2007 14:23 
Ahoj, tehle vlasec používám v 0,25 a plně mi vyhovuje... Neměl sem s nim zatim žádný problém.

Autor Anonymní
Návštěvník
#6 | Zasláno: 2 Dub 2007 21:40 
tad sem koupil 18......je uplne na H........... trikrat mi to ryby pretrhla.................... tak v polovune prutu...................

Autor basnak
Člen
#7 | Zasláno: 3 Dub 2007 23:11 
Anonymní
:-D :-D :-D a co jsi s ním prosímtě dělal??? Jak ti ryba může přetrhnout vlasec?? To nemáš na navijáku brzdu nebo zpětný chod ??
Jako moc bych nehledal vinu na vlasci, když nevím co od něho chcu!!! 18 silon je ještě dost silný vlasec na to, aby jsi na ní bez komplikací na volné vodě vytáhl i kapra přes 5kg. Jako vem si to, že na vlasci se ti mohl udělat kaz, který byl slabým článkem - ryba ti někde o něco zavadí a už to máš narušené!!!
Určitě bych ale netvrdil, že je na H....., ale spíše hledej chybu v sobě!!!

Autor Valda
Návštěvník
#8 | Zasláno: 7 Dub 2007 07:07 
Anonymní
Já používám quantum 28 specimen v balení 1200 m a z harty to tahá i kořeny a když spadne do velké vázky tak se to urve u montáže tak ho nemůžu vynachválit jinak nosnost má 6kg v uzlu a v tahu to nevím použivál jsem sufix synergy ale v náporu vázek se velice trhal a otěru schopnost je taky horší

Autor Jiri
Návštěvník
#9 | Zasláno: 24 Čvc 2007 11:53 
myslim ze Sufix je hodne dobry vlasec, pouzivam ho treti sezonu, a nemuzu si stezovat, mam ho v barve zlute budu kupovat cervenou, a 0.31 v proudu drzi bezvadne, dlouho jsem se trapil se snurou ktera by sla na tento vlasec navazat a zatim je asi jedna- Carp Braid Shock, jak v 25 lb tak 35lb.

Vybavení pro kaprařinu Kaprařské fórum / Vybavení pro kaprařinu /
 vlasec sufix
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑