Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Vybavení pro kaprařinu Kaprařské fórum / Vybavení pro kaprařinu /  
 

FOX

 
Autor Honza
Návštěvník
#1 | Zasláno: 7 Dub 2007 15:13 
Mám možnost koupit pruty FOX VARIO CARP RD 3466. Nemůžu je najít na internetu ani u výrobce, nejspíš se jedná o starší typ. Rád bych věděl o co jde, a jakou cenu tak mohu akceptovat. Pruty vypadají jako nové a nové být mají. Moc zkušeností nemám a tak prosím o radu. Honza

Autor Efis
Člen
#2 | Zasláno: 23 Dub 2007 06:46 
Ahoj, dost možná je to FOX WARIOR a výrobce / či dovozce?/ je FOX international. Snad ti to pomůže.

Autor Honza
Návštěvník
#3 | Zasláno: 24 Dub 2007 12:12 
Efis
Díky za odpověď, ale na futrálech je samolepka FOX VARIO CARP RD 3466 a na prutech je foxáckým zlatým písmem VARIO CARP 12´. Na špičkách libráž 2,50 a 3,00 (ke každému prutu 2). Chtějí 3 litry za jeden komplet. Ještě budu chvíli pátrat a pak asi pomocí slovníku napíšu do FOXe

Autor Efis
Člen
#4 | Zasláno: 24 Dub 2007 14:32 
Otázkou je zda by se ti spíš nevyplatilo pořídit něco tady, myslím že se dají sehnat super pruty za velmi příznivou cenu

Autor Honza
Návštěvník
#5 | Zasláno: 28 Dub 2007 13:26 
Efis
No to je mi jasný, ale já se jen "posednul" dopátráním se, co jsou ty klacky zač a jestli je FOX opravdu prodával.

Vybavení pro kaprařinu Kaprařské fórum / Vybavení pro kaprařinu /
 FOX
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑