Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Vybavení pro kaprařinu Kaprařské fórum / Vybavení pro kaprařinu /  
 

Cormoran vs. Daiwa

 
Autor Weider
Člen
#1 | Zasláno: 20 Kvě 2007 18:18 
zdravim, potreboval bych poradit s temito znackami, rozhoduji se prave mezi znackou Cormoran a Daiwa, co rikate na teto znacky a jaky je vas nazor, jde mi o pruty, delicky (2dilny), diky

Autor Weider
Člen
#2 | Zasláno: 20 Kvě 2007 20:52 
je to ale vlastne to same, od SEMY, ale tak treba v tom je nejaky rozdil, uprimne ja potrebuju poradit s privlacovymi pruty a nevim kde se mam zeptat :( chtel bych si z fishop.cz koupit bud tendle http://fishop.cz/DetailPage.asp?DPG=53221
nebo tendle prut http://fishop.cz/DetailPage.asp?DPG=53385
vim ze je tady jen kaprarske tema, ale opravdu potrebuju poradit a nevim kde se mam zeptat, chtel bych znat vas nazor, diky moc

Autor Kosmik
Návštěvník
#3 | Zasláno: 22 Kvě 2007 18:49 
Zeptat se můžeš na www.chytej.cz, můžeš to napsat do diskuse přívlač nebo založit forum. Tam ti určitě poradí, jinak s prutama nemám od těchto značek zkušenosti, naviják jsem si koupil od Daiwi a jsem s ním naprosto spokojený.

Autor Gabriel
Člen
#4 | Zasláno: 24 Kvě 2007 14:29 
Ahoj, tak to ti neřeknu, kterej je lepší, nemám s nimi žádný zkušenosti, ale možná bych vzal toho cormorana.. Fakt netušim, záleží na tom, co budeš nejčastěji chytat a kde, jakou chceš mít vrhací zátěž a délku prutu.. ??

Autor Weider
Člen
#5 | Zasláno: 27 Kvě 2007 11:36 
no ja uz jsem si objednal tu daiwu delka 2.7 zatez 20-40 g, snad bude v pohode

Vybavení pro kaprařinu Kaprařské fórum / Vybavení pro kaprařinu /
 Cormoran vs. Daiwa
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑