Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Vybavení pro kaprařinu Kaprařské fórum / Vybavení pro kaprařinu /  
 

Osvetlenie bójky

 
Autor sonik07
Člen
#1 | Zasláno: 9 Led 2008 09:12 
Kto mi vie prosím vás poradi» ako sa dá urobi» osvetlenie na bojku.

Autor Fit
Administrátor
#2 | Zasláno: 9 Led 2008 09:20 
No, já mám na vrchu červenou diodu, která bliká. Mám ale kupovanou verzi tyčovky, takže nevím, jak by se to dalo vyrobit po domácku. Třeba se nějakej kutil ozve, v tomhle se úplně nevyznám.

Nebo pokud by ti to stačilo, tak není špatné nalepit na poslední díl bojky nějakou reflexní pásku, na kterou když posvítíš, tak je velmi dobře vidět i za tmy. Případně dát tam nějaké chemické světélko, které se dá kdekoliv koupit. Nejlepší je ale ta reflexní páska, co jsem měl možnost vyzkoušet...

Autor basnak
Člen
#3 | Zasláno: 9 Led 2008 14:49 
Já používám na bojkách chemické světlo, myslím si, že je to lepší než reflexní páska, na kterou musíš svítit světlem (je fakt, že je to levnější, ale zas nepraktičtější) - na některých vodách chytáš se sumcařama a těm se moc nezamlouvá, když svítíš na vodu !!!
Chemické světlo upevňuji na bójku podle druhu bójky ! Používám buď tyčovku, nebo H-bojku a nebo "neviditelnou" bójku (která slouží k tomu, aby ji ostatní rybáři "krmítkáři" neviděli) ! Na "tyčovku" a "neviditelnou" bójku se to upevní jen gumičkou a na "Háčko" to připevňuji kolíčkem, které si ořežu z klacíku na potřebnou velikost abych mohl na něho nasunout kus gumové trubičky, která se prodává v balení s chemickým světlem - pak zasunu z jedné strany chem. světlo a z druhé přečnívající klacík a jen zapichnu do "háčka" a je to vyřešené !

Jinak s použitím led diody na tyčovce by to šlo taky vyřešit, ale ještě jsem to nedělal - určitě se někde na MRK najde postup jak to udělat !

Autor sonik07
Člen
#4 | Zasláno: 10 Led 2008 09:06 
ja by som chcel tam dat nejaku led diodu na dve baterie AAA s vypinacom.Nema niekto nieco take?

Vybavení pro kaprařinu Kaprařské fórum / Vybavení pro kaprařinu /
 Osvetlenie bójky
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑