Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Revíry Kaprařské fórum / Revíry /  
 

Vodní nádrž Hostivař

 
Autor lukaczech
Návštěvník
#1 | Zasláno: 9 Dub 2007 14:08 
Zakládám toto téma, protože Hostivař mám kousek od svého bydliště, a tak tam často s výbavou zavítám. Zajímají me všechny Vaše postřehy a úlovky z této vody :) Letos jsem tam zatím vytáhl jen kapra 42 ( těch je tam dost, i lysců) a nějaké menší líny a cejny... ty už ale do tohoto fora nepatří :) Tak pište

Autor superkvak
Návštěvník
#2 | Zasláno: 13 Dub 2007 15:10 
na postřehy jsem zvědav, od letoška bydlím v praze, kousek od přehrady a chystám se tam na jednodení výlety dost často, sice jsem tam nikdy nebyl,ale prej je to tam v pohodě......

Autor novas32
Návštěvník
#3 | Zasláno: 15 Dub 2007 16:05 
ahoj, jsem take z Prahy, pokud si tam nekdo bude chtit nekdy zachytat ve dvou, dejte vedet, rad to tam take zkusim.

Autor superkvak
Návštěvník
#4 | Zasláno: 16 Dub 2007 13:06 
novas32

klidně jsem pro, v praze neznam žádného rybáře a rád někoho poznam, moje číslo je 602 100 512

Autor novas32
Návštěvník
#5 | Zasláno: 16 Dub 2007 13:59 
superkvak
zdarek, pokud ti nebude vadit, ze jsem zacatecnik a zatim se vsechno hlavne spis ucim, budu rad :-)))

Autor Efis
Návštěvník
#6 | Zasláno: 20 Dub 2007 09:14 
Zdarec lidičky, Hostivař je super, nechaj se tam chytit krásný kousky / okolo 60/ ale chce to si nejdřív ozkoušet co a jak. Vzhledem k tomu že se tam nesmí vnadit chce to taktiku.

Autor lukaczech
Návštěvník
#7 | Zasláno: 20 Dub 2007 22:36 
tak na vetsiho kouska sem tam stesti jeste nemel. Tata tam ale vytahl peknyho sumce... prcka... to uz sem ale nepatri.

Autor Efis
Člen
#8 | Zasláno: 22 Dub 2007 21:13 
Hojkys, tak na Hostíku 2 kapři 49 a 52 :-) hezký víkend

Autor superkvak
Návštěvník
#9 | Zasláno: 15 Kvě 2007 14:19 
v neděli kapříci 52, 47, pár cejnů a pláž plná nudistů, prostě pohodička.....

Autor Vitana
Člen
#10 | Zasláno: 22 Dub 2008 10:23 
Zdarec chlapi. Chtěl bych se s vámi podělit o mé zkušenosti z tohoto revíru (vesměs nemilé). Také bydlím v Praze nedaleko Hostivaře a občas tam i zavítám (preferuji jiné vody z důvodů uvedených níže). Já k vodě chodím za relaxem, a když mi něco skočí na ten rohlíček,i červíka a podobně, tak to je už jen bonus navíc. Drtí mě ale ti důchodci a ostatní masaři co se u vody chovají jako zvířata. To že po sobě neuklízí a nechávají PET lahve atd. mě štve, ale vážně mě s..e to, když důchodce (ale i jiní) vytáhne kapříka naoko podmírového a bez dalšího měření si jej přivlastní. Ale kdyby jen to. Nedávno jsem byl svěkem toho, jak důchodce vytáhl kapříka (z dálky cca 25m jsem odhadoval tak max 30cm) a šup s ním za křoví a tam ho snad hned rozdrtil pro psa nebo co, protože jsem pouze viděl, jak se nad křovím asi pětkrát objeví kus klacku a následuje tupá rána. Nevím co s tou rybou důchodce chtěl opravdu udělat, ale ty rány by zabili i kapitálního sumce. Tak z toho mi bylo fakt blbě a valil jsem domu. Dále jsem byl svědkem toho, jak jiný lovící (náhodou také důchodce) táhl z vody malého kapříka ala "vincerfink" až na kameny a hádejte jak kapřík dopadl ... bez meření šup s ním do batohu. Proto se ptám, kde je ta rybářská čest, vášeň a spravedlnost? Proč? Dále bych chtěl nahodit téma práce rybářské stráže, jelikož jak se v řádu píše, na tomto revíru je zakázáno vnadit. To ovšem ale také není v praxi pravda, protože již několikrát se mi stalo, že vedle lovící používali praky, kobry atd. k zakrmování a na nástrahu přímo nabalili balík šrotu. A pak se ptám, copak nejde rybu chytit i poctivě v souladu s řádem ??? Navrhoval bych velmi přísné sankce pro ty, kteří hrubě porušují RŘ. Takže z těchto důvodů preferuji vody kde si mohu najít místečko kde se nemusím dělit o podobně hnusné pohledy.

Autor Anonymní
Návštěvník
#11 | Zasláno: 22 Dub 2008 14:28 
Vitana -souhlasím s tebou někteří důchodci jsou fakt hovada,zvláš» když někdo chytne sotva mírovou rybu a hned s ním do saku a doma kačenám hnus!

Revíry Kaprařské fórum / Revíry /
 Vodní nádrž Hostivař
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑