Kaprařské fórum
LovKapra.com   
 | Hlavní stránka | Reagovat | Hledat | Statistika | Manuál |
Jak na to? Kaprařské fórum / Jak na to? /  
 

malá hloubka

 
Autor Anonymní
Návštěvník
#1 | Zasláno: 14 Srp 2007 11:49 
chci se zeptet chytam na vltave, kde je reka pomerne hodne siroká, ale vim ze neni hluboka cca.1,5m.myslite ze by tam mohli bejt i vetsi kapri??Je hloubka pro kapry hodne dulezita??

Autor Fit
Administrátor
#2 | Zasláno: 14 Srp 2007 12:54 
Anonymní:

Ahoj,
hloubka samozřejmě důležitá je, ale záleží i na ostatních okolnostech. Jde o to, jestli kapři na daném místě mají potravu nebo tudy alespoň proplouvají, pokud ano, máš vyhráno. Jinak teď v létě si myslím, že by to mohlo být dobré místo, a to převážně v noci, protože kapři často v nočních hodinách rádi vyjíždějí na mělčiny. Velkého kapra lze chytit také z mělčiny (ne že by se mi to nějak osobně povedlo, ale četl jsem to).

Jinak na Vltavě jsem byl chytat letos na týdenní výpravě v červenci. Řeka byla také dost široká, chytal jsem na hloubce 2,5 m zhruba a kapři docela šli dobře. Tady přidávám mého největšího kapra z Vltavy 64 cm (byl jsem tam letos poprvé):



Musím říct, že Vltava je krásná řeka (a jsou tam mnohem větší kapři, u břehu se tátovi vypnul tak 80+) a rád bych se tam ještě v budoucnu někdy vrátil.

Autor Premohi
Návštěvník
#3 | Zasláno: 14 Srp 2007 23:32 
Vltava je urcite krasna, jen me hodne mrzi ze je kolem strasnej neporadek, kdyz chytam na vltave neni snad mozny, abych nenarazil na opotrebenou dámskou vl.... a nebo na panskou ochranu.Jinak mohu vrele doporucit Hnevkovickou prehradu.Ta je na jakoukoliv rybarinu uplne nej.Premohi

Autor basnak
Člen
#4 | Zasláno: 20 Srp 2007 22:04 
POkud rybě, konkrétně kaprovi jde ožrádlo, tak je k vůli němu schopný vylézt i na břeh !!! odpozorované - kapr aby se dostal k zrnku kukřice byl schopný vyjet na mělčinu až tak daleko že mu trčela z vody půlka jeho těla !!!
Takže z toho plyne, že jak jde kapříkovi o futro tak nezná meze a jde za svým cílem !!!

Jak na to? Kaprařské fórum / Jak na to? /
 malá hloubka
INFORMACE: Toto je stará verze kaprařského fóra, ve kterém už není možné přidávat nové příspěvky. Nové diskuze najdete na této stránce. Děkujeme za pochopení!

 

Ochrana osobních údajů | Tato stránka je bývalé kaprařské fórum serveru LovKapra.com. Nyní slouží pouze jako archiv a nelze do něj přispívat.
 
Kaprařské fórum Powered by Light Forum Script miniBB ®
 ⇑